HAKKIMIZDA

ETOL FANTAZİ İPLİK KUMAŞ İTH.İHR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Etol Fantezi iplik Türkiye’nin tekstil ticaret kalbi olarak anılan Bursa şehrinde 2003 yılında kurulmuştur.17 yıllık deneyim ve birikimleri sayesinde triko, örgü, fantezi, el örgüsü iplikleri başta olmak üzere yüksek kaliteli iplik üreticiliği yapmaktadır.

Etol İplik en son teknolojiler ile donatılan makinaları (Yumoş, Kroşe, Fantezi Büküm, Aktarma, Katlama ve Yumak) ile 17 yıllık deneyim ve uzman kadrosu sayesinde gelişen ve yeniliklere uyum sağlayan bir firma olma özelliği taşır.

Ar-Ge bölümündeki uzman kadrosu ile son moda ürünlerin takibi ve geliştirilmesi üzerine yoğun çalışmalar yürütülmektedir.

Özellikle farklı numaralardaki fantezi ipliklerin katlanıp uygun makinelerde renk büküm efektleri ile tek kat ya da katlı olarak değişik yapılar kazanılması tasarlanır.

Etol İplik müşteri istek ve ihtiyaçlarına uygun özel çalışmalar ile beraber özellikle 0,5 den başlayan ve çeşitlilik gösteren NM lerde iplikler üretmektedir. Şüphesiz yenilikçi ürünlerinin yanı sıra hızlı ve kaliteli servis ağı sayesinde müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktadır.

İleri üretim kapasitesi sayesinde %70 i yurtdışı olmak üzere geniş bir müşteri portföyüne sahiptir.

Amerika, İngiltere, Almanya, İtalya ve Fas başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihracat yapmakta olup, ihracat ağı her geçen gün katlanarak büyümektedir.

Etol İplik ,H+H Cologne (Almanya), Fast Textile (Polonya) ve İstanbul TUYAP İplik fuarı başta olmak üzere en önemli fuarlara katılım sağlayarak son trend ve modern ürünlerini tüm dünya ile paylaşmaktadır.

Bu yılki hedefi iç piyasada da büyümek olan Etol İplik tekstil sektörünün iplik alanında dünya markası olmak adına çalışmalarını sürdürmektedir.

Tekstil iplik ile başlar ve en trend ve modern iplikleri Etol İplik de bulabilirsiniz.

Uzman ekibimiz ve ben sizin için burdayız.

Elif ÖGEL
CEO

Open chat
Powered by